white-logo
Επιστροφή στις θέσεις εργασίας

Τεχνίτες Γυψοσανίδας

Το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της Enimeris αναζητά για λογαριασμό πελάτη Τεχνίτες Γυψοσανίδας και Βοηθούς για εργασία στη Γαλλία

Οι θέσεις αφορούν επαγγελματίες με ενδεικτικό αντικείμενο εργασίας την

Αρμοδιότητες

  • Προετοιμασία χώρου για εφαρμογή γυψοσανίδας
  • Σπατουλάρισμα και προετοιμασία επιφανειών
  • Εφαρμογή γυψοσανίδας
  • Διαμόρφωση χώρων

Απαραίτητα προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέσεις
  • Άριστη γνώση σπατουλαρίσματος
  • Δυνατότητα μετακινήσεων

Προσωπικά Χαρακτηριστικά

  • Οργάνωση
  • Επαγγελματισμός
  • Συνέπεια
  • Διάθεση για εργασία
  • Ευγένεια

Παροχές

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Ασφάλιση
  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Κάλυψη σίτισης, αεροπορικών εισιτηρίων, διαμονής

Πληροφορίες θέσης

Περιοχή:Γαλλία
Τύπος απασχόλησης:Πλήρης Απασχόληση Ορισμένου Χρόνου
Αριθμός αναφοράς:ENPLFREN1021

Επικοινωνία

Για επιπρόσθετες πληροφορίες σχετικά με τη θέση, καλέστε μας στο2312317586.