white-logo
Επιστροφή στις θέσεις εργασίας

Τοποθετητές Πλακιδίων – Πλακάδες – Πετράδες

Το τμήμα προσωπικού της Enimeris αναζητά για λογαριασμό συνεργάτη Τοποθετητές Πλακιδίων και Πέτρας (Πλακάδες – Πετράδες) για εργασία σε χώρες της Ε.Ε

Ο τεχνίτης θα πρέπει να έχει τις απαραίτητες τεχνικές γνώσεις για την τοποθέτηση πλακιδίων και πέτρας, καθώς και να διαθέτει ανάλογη εργασιακή εμπειρία. Επιπλέον, θα πρέπει να είναι υπεύθυνος, συνεργατικός και προσηλωμένος στο αποτέλεσμα.

Τοποθετητής Πλακιδίων – Αρμοδιότητες

  • Τοποθέτηση πλακιδίων και πέτρας σε τοίχους και δάπεδα
  • Κατανόηση των τεχνικών χαρακτηριστικών των υλικών που χρησιμοποιεί (πέτρες, μάρμαρα, πλακάκια, γρανίτες)
  • Αρμολόγηση
  • Χρήση τεχνικών εργαλείων (σφυριά, γωνιάστρες, σπάτουλες, κόφτες, ξύστρες, μυστριά, αλφάδι)

Τοποθετητής Πλακιδίων – Απαραίτητα προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχες θέσεις
  • Γνώσεις χρήσης τεχνικών εργαλείων
  • Κατανόηση των τεχνικών χαρακτηριστικών των υλικών
  • Διάθεση για εργασία
  • Δυνατότητα μετακινήσεων – ταξιδίων

Τοποθετητές Πλακιδίων – Προσωπικά χαρακτηριστικά

  • Επαγγελματισμός
  • Συνέπεια

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ασφάλιση
  • Ανταγωνιστικός μισθός (αμοιβή με την ώρα)
  • Κάλυψη διαμονής, σίτισης, μεταφορικών, αεροπορικών εισιτηρίων

Πληροφορίες θέσης

Περιοχή:Γαλλία
Τύπος απασχόλησης:Πλήρης Απασχόληση Ορισμένου Χρόνου
Αριθμός αναφοράς:ENTFFREN1121

Επικοινωνία

Για επιπρόσθετες πληροφορίες σχετικά με τη θέση, καλέστε μας στο6909575179.